Ekosystem

Комплексні рішення для очистки стічних вод
 

Про нас

logo_x2Компанія EKOSYSTEM заснована в 1991 році. Стратегічно вона орієнтується на продукти в області екології і комунального господарства, займається виробництвом зварних конструктивних деталей з пластику. Свою діяльність компанія розпочала з вирішення питань по усуненню старих екологічних баластів.

Внаслідок зростання потреб суспільства діяльність компанії розширилася за рахунок такихих видів діяльності, як обробка питної і технічної води, очищення комунальної і промислової стічної води, комплексного вирішення водогосподарських проблем. Діяльність компанії по випуску пропонованих продуктів в області водного господарства здійснюється в широкому діапазоні, починаючи з технічної і проектної підготовки, через виробництво і установку технологічного обладнання, і закінчуючи постачанням комплектних інвестиційних блоків. До одного із основних видів діяльності компанії відноситься професійна консультаційна діяльність в екологічних областях, як наприклад, розробка аудитів для цілей приватизації, аналіз ризиків і оцінка впливу будов і технологій на довкілля (EIA, IPPC). У 1995 році збудовано нове спеціалізоване виробництво по випуску зварних ємкостей і інших виробів з пластикових заготовок для комунального господарства, які з успіхом реалізуються на ринках Європи.

Для проведення вищезгаданих видів діяльності компанія створила базу, що забезпечує власний дослідно-експериментальний розвиток, конструкційні рішення, виробництво ряду технологічного обладнання і будівельних пристосувань, призначених головним чином для знезараження забруднених вод і ґрунту, обробки питної або технічної води, а також для споруджень комунального господарства різного характеру. Більшість обладнання, яке пропонується компанією, виробляється на основі власного ”ноу-хау”. В результаті довголітнього зусилля підвищити якість пропонованих послуг і продукції в лютому 2000 року був отриманий Сертифікат управління якістю відповідно до Європейського стандарту ISO 9001. Окрім того, співробітники компанії мають високий професійний рівень, що є істотною умовою високої якості продукції компанії.

В даний час компанія EKOSYSTEM належить до провідних європейських компаній, що діють в області прикладної екології, і є постійним виробником пов’язаного з цим обладнання як на українському, так і європейському ринках.